7. detsembril osalesid MTÜ Elu Nimel juhatuse liikmed Tallinna raekojas Tallinna abilinnapea Betina Beškina kutsel tervishoiutöötajate pidulikul vastuvõtul ning saime ka kinnitust, et aastal 2022 jätkub edukas koostöö Tallinna linnaga.

Teisipäeva õhtul tänasid ja tunnustasid Tallinna linnavalitsus ning sotsiaal- ja tervishoiuamet raekojas 2021. aasta tervishoiutöötajaid. Tunnustamiseks esitati tänavu 17 tervishoiutöötajat, kelle juures lisaks professionaalsusele hinnati kõrgelt ka inimlikke väärtusi. Esile tõsteti arste ja õdesid, kes on ääretult kohusetundlikud ja laialdaste teadmistega, vastutulelikud ja suure empaatiavõimega. Oluliseks peeti pidevat enesearengut, erialaseid teadmisi ja uuendusmeelsust ning panust kolleegide ja järelkasvu juhendamisel. Ära märgiti tervishoiutöötajate hindamatu panus koroonapandeemia ohjamisel, olgu see siis haiglas, perearstikeskuses või mujal. Väga väärtuslikuks peeti nende oskust pakkuda abivajajatele tuge ja turvatunnet ka kõige keerulisemas olukorras.

Tänukirja silmapaistva töö eest tervishoiuvaldkonnas said Ere Vasli ja Viktoria Surgai (SA Tallinna Lastehaigla), Nailja Idrissova ja Kai Lauter (SA Tallinna Hambakliinik), Helju-Reet Sepp ja Piret Kleemann (SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla), Vladimir Borissov ja Zoja Petermann (AS Lääne-Tallinna Keskhaigla), Ilmi Reinmaa ja Annaliisa Kruutmann (AS Ida-Tallinna Keskhaigla), Elmira Mamedova ja Natalia Pozner (OÜ Tallinna Perearstikeskus), Žanna Abel (Tallinna Kiirabi), Terje Salu (OÜ Koduõde), Triin Perkson (Jürgenson Perearstikeskus), Svetlana Lorvi-Talisainen (SA Tallinna Koolitervishoid) ning Anni Hanst (Kivimäe Perearstikeskus).

Suur tänu ilusa kontserdi (Jaanika Sillamaa, Kaarel Orumägi, klaveril Lauri Lehtsaar) ja vastuvõtu eest. Palju õnne kõikidele laureaatidele!

Uudise link:

https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tallinn-tanas-ja-tunnustas-aasta-tervishoiutootajaid

ergvaergae

Pildil vasakult: Maigo Riener, Betina Beškina, Katrin Olo-Laansoo, Reio Vilipuu

Foto: Vahur Lõhmus

Pildil vasakult: Reio Vilipuu, Katrin Olo-Laansoo, Maigo Riener

Foto: Vahur Lõhmus

Pildil: Raekoja plats

Foto: Reio Vilipuu

Pildil vasakult: Maigo Riener, Katrin Olo-Laansoo, Reio Vilipuu

Foto: Reio Vilipuu

Pildil vasakult: Maigo Riener, Katrin Olo-Laansoo, Reio Vilipuu

Foto: Reio Vilipuu