Roosa Lindi Jooksule saavad nüüd kõik end registreerida ja anda omapoolne panus rinnavähi ennetusse!

ME LIIGUME 2020. AASTAL KOOS KOGU EUROOPAGA 25., 26. ja 27.09!

Think Pink Europe kuulutas aastal 2020 välja 30 erinevat Race for the Cure jooksu 22 erinevas Euroopa riigis, oodatavalt kuni 300000 osalejaga. Covid19 kriis oli selle inspiratsiooniks, et Race for the Cure viia järgmisele tasemele: me kutsume igaüht Euroopas osalema digitaalsel Euroopa suurimal naiste tervist edendaval spordisündmusel Race for the Cure jooksul.

Ideest ja paljudest virtuaalkohtumistest on saanud reaalsus ning onlines üleval ka eestikeelne kodulehekülg https://www.raceforthecure.eu/et

3 km kõnd või 5 km jooks

Race for the Cure toob kokku ellujääjad, perekonnaliikmed ja sõbrad 3 km kõnnile või 5 km jooksule oma kodupirkonnas, külas või linnas, koos sõpradega, perega, kolleegidega, naabritega ning luua side tuhandete inimestega üle Euroopa. Rinnavähi seljatanud tähistavad oma võitu rinnavähi üle, osalejad toetavad nende lähedasi, kes on haigusega koormatud ja mälestatakse neid, kes on haigusele alla vandunud.

Liitu meiega

Registreerige oma tiim ja valmistuge 3km kõnniks või 5km jooksuks. Sa võid vabalt valida raja kuhuiganes sinu jalad sind viivad, aga pidage meeles koroonaviirusega seonduvaid juhiseid, mis kehtivad sinu koduriigis või piirkonnas. Sa võid joosta ka siseruumides jooksulindil või jõusaalis, peaasi, et ühined kogu Euroopaga viimasel septembrikuu nädalavahetusel.

#RFTC2020

Looge suurelt roosat suminat! Jagage oma treeninguid, roosasid võistlusvorme, ettevalmistustegevusi, sotsiaalmeedia koosolekuid ning kasutage selleks viidet #RFTC2020. Inspireerige teisi inimesi osalema. Jätkake aktiivset liikumist, jagage lõbusaid hetki ja toetage naiste tervist Euroopas aidates rinnavähiga seotud organisatsioonisel ja haiglatel koguda annetusi ja kasvatada teadlikkust.

Euroopas avastatakse igal aastal umber 500 000 uut rinnavähi diagnoosi ja aastas sureb umbes 130 000 inimest. Annetuste kogumisel on elutähtis roll. Nüüd rohkem kui kunagi varem, sest sõeluuringu programmidest osavõtu võimalused olid kõikjal Euroopas edasi lükatud!